O naszej działalności

Witaj w Bukowej Dolinie!


Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie

Jesteśmy dystrybutorem oraz producentem produktów z drewna od ponad 11 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie z uszanowaniem praw konsumenta. Efekt naszej działalności to tysiące zadowolonych klientów detalicznych a także hurtowych. Kupując u nas, otrzymujesz gwarancję rzetelności, niezawodności i zgodności towaru z ofertą.

Jakość produktów to nasza największa siła

Dzięki odpowiedniemu doborowi lokalnych dostawców oraz staranności podczas własnej produkcji, uzyskujemy towary z najwyższej półki. To dzięki nim klienci do nas wracają i to dzięki nim współpracujemy na stałe z wieloma partnerami z całego świata od Niemiec, Czech, przez Wielką Brytanię aż po Kanadę. Nasze produkty są uznawane na całym świecie - nie może ich zabraknąć również u Ciebie!

 

Wiemy, co jest istotne dla firm

Jako przedsiębiorcy doskonale wiemy, czego potrzebują nasi kontrahenci. Terminowość, zgodność towaru z zamówieniem, bezpieczne opcje dostawy w kraju i na całym świecie, najwyższej jakości produkty bez skazy to dla nas codzienność. Zachęcamy do współpracy z nami wszystkie przedsiębiorstwa, dla których te wartości są istotne.

 

Zachęcamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl